Léky zabíjí

Zde můžeme probrat ostatní témata, která nespadají nikam jinam.

Léky zabíjí

Příspěvekod Věra » čtv 13. pro 2012 10:19:05

O tom, že léky neléčí, už hodně vás čtenářů ví. Ale jsme stále uváděni v klam spoustou lékařů, kteří místo naordinování každodenní procházky a změny jídelníčku směrem k ovoci a zelenině, stále raději předepisují léky. Což o to, svým způsobem je chápu, na škole se nic jiného neučí a systém je k tomu vede, takže jen ti osvícení se z toho vymykají. Koho ale opravdu nechápu, jsou lidé, kteří se na lékařích dožadují svých denních chemických dávek, bez kterých už nedokáží fungovat.

Přečtěte si článek, který vyšel 12.12.2012 v Parlamentních listech, o tom, že na vitamíny za posledních 27 let nebylo zaznamenáno žádné úmrtí, ale na léčbu farmaky - léky na předpis - zemřelo 3 milióny.

http://nezdravi.parlamentnilisty.cz/Art ... edpis.aspx

Aby se potrava mohla stát lékem, musí být kvalitní a vyvážená. Více informací hledejte na tomto fóru a pište své dotazy. Dodavatele kvalitního jídla budeme postupně přidávat na www.soukr.cz
Pokud jste již s někým spokojeni, můžete nám ho i doporučit. Všechny vaše podněty pište na soukr@soukr.cz
Věra

Re: Léky zabíjí

Příspěvekod Maja » čtv 13. pro 2012 14:40:21

To víme, že léky zabíjí :D jen spousta lidí je k tomu stále ještě hluchá. Ale to je na každém, jakou cestu zvolí ;) Já v tom mám jasno a nebaví mě o tom stále někoho přesvěfčovat. Ale fandím vám :) Mějte se
Maja

Re: Léky zabíjí

Příspěvekod Kulisek » úte 05. zář 2017 11:24:14

Nemůže to být spíše tím, co se do léků přidává, než samotným lékem? Tuším je to podobné s očkováním, problém není ani tak samotná očkovací látka, ale hliník ve vakcíně. Dřív se přece také očkovalo a takovéhle vedlejší účinky tehdejší vakcíny neměly.
------------------------------------------------------
Když se spokojeně oháním vařečkou, v nose mne šimrá vůně receptů a v ústech se mi sbíhají sliny na pochoutku v hrnci, líbí se mi na světě.
Kulisek

Zpět na Ostatní