Kafe

Zde můžeme probrat ostatní témata, která nespadají nikam jinam.

Kafe

Příspěvekod Jeník » čtv 15. lis 2012 12:30:30

Jak je to s kafem? pročítám a moc info o kafi tady zatím není a přitom ho pije tolik lidí? Já ho piju a marně jsem se to snažil odnaučit. Takže ted se už vlastně ani nesnažím. Budu rád, když mi napíšete, jak jste na tom vy :?:
Jeník

Re: Kafe

Příspěvekod Věra » čtv 15. lis 2012 16:37:24

Káva jako taková silně okyseluje, a to i kvalitní. To je její velké mínus. Já jsem ale také kafařka :) V kritické době, kdy jsem kávu už delší dobu nepila, ale zápasila s chutí na ni, ke mně přišlo řešení v podobě kávy s reishi. Dneska už tuto kávu piju 5 let a jsem moc spokojená. Nejenže neokyseluje, ale díky ganodermě lucidum má i preventivní léčebné účinky. Přijďte na webinář, kde o ní předávám zkušenosti. Odkaz zde: http://www.veraoveckova.cz/ganoterapia/
Věra

Příspěvekod Magda » stř 13. úno 2013 2:18:45

Já jsem také pila před lety dost kafe. Pak jsem dostala typ od známé na AJURVÉDSKÉ KAFE, ochutnala ho a od té doby jiné nepiju a moc mě chutná. Je vyrobeno z čekanky a z výtařků bylin. Dostane se v obchodech se zdravou výživou. Doporučuju.
Magda

Příspěvekod Kulisek » úte 05. zář 2017 11:20:33

Okyseluje silně i káva bez oslazení cukrem? Vím o tom, že je to kyselotvorná potravina, ale měla jsem za to, že okyseluje jenom mírně. Každopádně, jím hodně zásadotvorných potravin, tak snad ta jedna káva není taková pohroma.
--------------------------------------------------------------
Co si mohu víc přát, když se spokojeně oháním vařečkou, v nose mne šimrá vůně receptů a v ústech se mi sbíhají sliny na pochoutku v hrnci.
Kulisek

Zpět na Ostatní